Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής. Διαθέτει υλικολογισμικό κρυπτογράφησης AES-XTS για την προστασία των αρχείων σας και μεταλλικό περίβλημα που εξασφαλίζει ανθεκτικότητα. Υποστηρίζει τη σύνδεση USB 3.2 Gen 1, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων, ενώ περιλαμβάνει λειτουργίες όπως αυτόματο backup στο cloud και προστασία με κωδικό πρόσβασης. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows και macOS, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 32 GB |
| Υλικολογισμικό Κρυπτογράφησης | Ναι |
| Αλγόριθμος Κρυπτογράφησης | AES-XTS |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 3.2 Gen 1 |
| Χαρακτηριστικά | Μεταλλικό περίβλημα, αυτόματο backup στο cloud, Passphrase Mode, προστασία με κωδικό πρόσβασης |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 145 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | Έως 115 MB/s |
| Λογισμικό | Google Drive, Dropbox, Box, OneDrive, Amazon |
| Απαιτήσεις Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11, Windows 8.1, Windows 10, Apple macOS 10.14.x - 12.x.x |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 60.56 mm x 18.6 mm x 9.75 mm |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: