Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 128 GB και προσφέρει γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητες ανάγνωσης έως 250 MB/s και εγγραφής έως 180 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 10, 11 και macOS 12.x έως 15.x. Το προϊόν έχει ανθεκτικό σχεδιασμό με προστασία από το νερό έως 1,2 μέτρα βάθος, διαθέτει κωδικό IPX8 και είναι εξοπλισμένο με χαρακτηριστικά ασφαλείας όπως κρυπτογράφηση 256-bit AES-XTS και προστασία με κωδικό PIN. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργία προστασίας εγγραφής και άμυνα κατά επιθέσεων brute-force, καθιστώντας το ιδανικό για ασφαλή αποθήκευση και μεταφορά δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα | Μαύρο, Μπλε |
| Αδιάβροχο | Ναι, έως 1.2 m (IPX8) |
| Κρίκος κλειδιών | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 250 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 180 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι, 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| Πρόσβαση με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Άμυνα κατά επιθέσεων brute-force | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 77.9 mm x 21.9 mm x 12 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Προέλευση | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: