Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 32 GB και υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1. Προσφέρει ταχύτητα ανάγνωσης έως 250 MB/s και ταχύτητα εγγραφής έως 180 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για γρήγορη αποθήκευση και μεταφορά αρχείων. Είναι σχεδιασμένο με προστασία από το νερό, με πιστοποίηση IPX8 και αντοχή σε βάθος έως 1.2 μέτρα. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργίες ασφαλείας όπως κρυπτογράφηση 256-bit AES-XTS, προστασία με κωδικό PIN και δυνατότητα προστασίας εγγραφής, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των δεδομένων σας. Το προϊόν είναι διαθέσιμο σε μαύρο και μπλε χρώμα και περιλαμβάνει κρίκο για κλειδιά.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Μπλε |
| Προστασία | Αδιάβροχο |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Πιστοποίηση IP | IPX8 |
| Αδιάβροχο έως | 1.2 m |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 250 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 180 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x |
| Προστασία με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Άμυνα κατά επιθέσεων brute-force | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού |
| Πλάτος | 21.9 mm |
| Βάθος | 77.9 mm |
| Ύψος | 12 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: