Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 512 GB και προσφέρει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-C με υποστήριξη USB 3.2 Gen 1. Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 310 MB/s και η ταχύτητα εγγραφής τα 250 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για αποθήκευση και γρήγορη πρόσβαση σε αρχεία. Το προϊόν είναι ανθεκτικό στο νερό με πιστοποίηση IPX8 και μπορεί να βυθιστεί σε βάθος έως 1.2 μέτρα. Διατίθεται σε μαύρο και μπλε χρώμα και διαθέτει προστασία με κωδικό PIN και κρυπτογράφηση 256-bit AES-XTS, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των δεδομένων σας. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργίες προστασίας εγγραφής και άμυνας σε επιθέσεις brute-force.
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Σύνδεση συσκευής | USB Type-C |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Μπλε |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Πιστοποίηση IP | IPX8 |
| Αδιάβροχο έως | 1.2 m |
| Πιστοποίηση | FIPS 197 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 310 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 250 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x |
| Πρόσβαση με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Άμυνα σε επιθέσεις brute-force | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού |
| Μήκος | 77.9 mm |
| Πλάτος | 21.9 mm |
| Ύψος | 12 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: