Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB και υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-C με έκδοση USB 3.2 Gen 1. Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 250 MB/s, ενώ η ταχύτητα εγγραφής τα 180 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για γρήγορη αποθήκευση και μεταφορά αρχείων. Είναι σχεδιασμένο με προστασία από το νερό, με πιστοποίηση IPX8 και αντοχή σε βάθος έως 1.2 μέτρα. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργίες ασφαλείας όπως κωδικό PIN, προστασία με κωδικό πρόσβασης, κρυπτογράφηση 256-bit AES-XTS και υλικό κρυπτογράφησης, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των δεδομένων σας. Το προϊόν είναι διαθέσιμο σε μαύρο και μπλε χρώμα και περιλαμβάνει κρίκο για κλειδιά.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος USB | USB Type-C |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Μπλε |
| Προστασία | Αδιάβροχο |
| Κρίκος κλειδιών | Ναι |
| Πιστοποίηση IP | IPX8 |
| Αδιάβροχο έως | 1.2 m |
| Πιστοποίηση | FIPS 197 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 250 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 180 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x |
| Πρόσβαση με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό πρόσβασης | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Άμυνα κατά επιθέσεων brute-force | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού πρόσβασης |
| Πλάτος | 21.9 mm |
| Βάθος | 77.9 mm |
| Ύψος | 12 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: