Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB και υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1. Προσφέρει ταχύτητα ανάγνωσης έως 250 MB/s και ταχύτητα εγγραφής έως 180 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για αποθήκευση και γρήγορη πρόσβαση σε αρχεία. Είναι σχεδιασμένο με προστασία IPX8, ανθεκτικό στο νερό έως 1.2 μέτρα, και διαθέτει χαρακτηριστικά ασφαλείας όπως κρυπτογράφηση 256-bit AES-XTS και προστασία με κωδικό PIN. Το προϊόν είναι διαθέσιμο σε μαύρο και μπλε χρώμα και περιλαμβάνει κρίκο για κλειδιά.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Μπλε |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Πιστοποίηση | FIPS 197 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 250 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 180 MB/s |
| Κωδικοποίηση ασφαλείας | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| Πρόσβαση με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Άμυνα κατά επιθέσεων brute-force | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού |
| Προστασία IP | IPX8 |
| Αδιάβροχο έως | 1.2 m |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x |
| Πλάτος | 21.9 mm |
| Βάθος | 77.9 mm |
| Ύψος | 12 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: