Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC προσφέρει χωρητικότητα 1 TB, ιδανική για αποθήκευση μεγάλου όγκου δεδομένων σε smartphones, drones, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, υποστηρίζοντας βίντεο 4K UHD και Full HD με 60 fps, καθιστώντας την κατάλληλη για απαιτητικές εφαρμογές και γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Η κάρτα είναι εξοπλισμένη με διακόπτη προστασίας εγγραφής και λειτουργεί σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών.
| Χωρητικότητα | 1 TB |
| Τύπος κάρτας | microSDXC |
| Class ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Υποστηριζόμενα αρχεία συστήματος | exFAT |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Προτεινόμενη χρήση | Action Camera, Smartphone / Tablet, Gaming, DSLR / Mirrorless |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 200 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 160 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | -25 - 85 °C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Βάρος | 2.3 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: