Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 1 TB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων με Class 10, UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας ομαλή εγγραφή βίντεο 4K UHD και γρήγορη απόκριση εφαρμογών. Διαθέτει προστασία εγγραφής και λειτουργεί σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών, καθιστώντας την αξιόπιστη σε διάφορες συνθήκες.
| Χωρητικότητα | 1 TB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Ταχύτητα Flash Class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A1 |
| Υποστηριζόμενα αρχεία συστήματος | exFAT |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 150 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 150 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 15 mm |
| Βάθος | 11 mm |
| Ύψος | 1 mm |
| Βάρος | 0.23 g |
| Μέγεθος προσαρμογέα μνήμης (ΠxΒxΥ) | 32 x 24 x 2.1 mm |
| Προσαρμογέας μνήμης | SD |
| Χώρα προέλευσης | China, Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: