Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SD με χωρητικότητα 256 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση με βίντεο Full HD έως 60 fps. Διαθέτει ταχύτητα ανάγνωσης έως 150 MB/s και ανήκει στην κατηγορία Class 10, εξασφαλίζοντας γρήγορη και σταθερή απόδοση. Η κάρτα υποστηρίζει UHS-I με UHS Speed Class 1 (U1) και Video Speed Class V10, καθιστώντας την ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές και γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Είναι διαθέσιμη σε χρώματα πράσινο, μαύρο και λευκό και λειτουργεί σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Τύπος κάρτας μνήμης | SD |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
| Flash memory class | Class 10 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 150 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 32 mm |
| Βάθος | 24 mm |
| Ύψος | 2.1 mm |
| Βάρος | 2.3 g |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: