Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο USB hub διαθέτει δύο θύρες, μία USB 3.2 Gen 1 Type-A και μία USB 3.2 Gen 1 Type-C, προσφέροντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων έως 5000 Mbit/s. Το προϊόν έχει ασημί χρώμα και είναι συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα Windows και Mac OS. Είναι κατασκευασμένο στην Κίνα και έχει μικρές διαστάσεις και ελαφρύ βάρος, καθιστώντας το ιδανικό για φορητή χρήση.
| Πλήθος θυρών | 2 |
| Χρώμα προϊόντος | Ασημί |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Συμβατά προϊόντα | Workflow |
| Διασύνδεση host | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Διασυνδέσεις hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-C | 1 |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 5000 Mbit/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Πλάτος | 50 mm |
| Βάθος | 62.9 mm |
| Ύψος | 16.9 mm |
| Βάρος | 30 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: