Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 100 MB/s. Είναι κατάλληλη για χρήση σε smartphones και drones, υποστηρίζοντας την καταγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps χάρη στην κατηγορία ταχύτητας Class 10 και UHS Speed Class U1. Επιπλέον, διαθέτει αντοχή σε κραδασμούς, ηλεκτροστατική εκφόρτιση, ακτίνες Χ και προστασία IPX7, καθιστώντας την ιδανική για απαιτητικές συνθήκες.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Μορφή | microSDXC UHS-I Memory Card |
| Κατηγορία Ταχύτητας | UHS-I U1 / Class10 |
| Ταχύτητα Διαβάσματος | Έως 100 MB/s |
| Προστασία | Shockproof, ESD-proof, X-ray-proof, IPX7 protection |
| Πλάτος | 11 mm |
| Βάθος | 15 mm |
| Πάχος | 1 mm |
| Βάρος | 0.3 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: