Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για την αποθήκευση αρχείων και δεδομένων. Υποστηρίζει διεπαφή USB Type-A και λειτουργεί με την έκδοση USB 2.0, εξασφαλίζοντας συμβατότητα με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως OS X v10.11, macOS v10.12, v10.15, Windows 8.1 και Windows 10. Το προϊόν έχει λευκό χρώμα και μορφή καπακιού, ενώ είναι ελαφρύ και συμπαγές με βάρος 8 γραμμάρια και διαστάσεις 21.4 mm πλάτος, 8.4 mm βάθος και 51.4 mm ύψος. Είναι πιστοποιημένο με RoHS και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 50 °C, με δυνατότητα αποθήκευσης σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 °C.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Interface | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 2.0 |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | OS X v10.11, macOS v10.12, v10.15, Windows 8.1, Windows 10 |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 21.4 mm |
| Βάθος | 8.4 mm |
| Ύψος | 51.4 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Πιστοποίηση | RoHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: