Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει μέταλλο και tempered glass για ανθεκτικότητα και αισθητική. Υποστηρίζει μητρικές ATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB, ιδανικό για gaming setups. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης, 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 2 για 2.5". Η ψύξη είναι εξαιρετική με 3 προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 140 mm μπροστά, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω και 2 ανεμιστήρες 120 mm στην κορυφή, ενώ υποστηρίζει και μεγάλους ψύκτες και κάρτες γραφικών.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Μέταλλο, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος (RGB) |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 18 cm |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαμέτρους υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Διάμετρος υποστηριζόμενου πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Προεγκατεστημένοι πάνω ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διαμέτρους υποστηριζόμενων πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυγείου πίσω | 120 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Πλάτος | 200 mm |
| Βάθος | 390 mm |
| Ύψος | 449 mm |
| Βάρος | 6.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: