Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει πλευρικό παράθυρο και RGB φωτισμό με πολλαπλά χρώματα στα ανεμιστηράκια του. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και διαθέτει 2 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 2 θέσεις για SSD 2.5". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί περιλαμβάνει κουμπιά reset, on/off και RGB control. Υποστηρίζει ψύξη με υδρόψυξη και έχει εγκατεστημένους ανεμιστήρες 3x140 mm μπροστά, 2x120 mm στο πλάι και 1x120 mm πίσω.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 0 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολλαπλών χρωμάτων |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Υποστήριξη για gaming | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Activity |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 18 cm |
| Ανεμιστήρες μπροστά (εγκατεστημένοι) | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων μπροστά | 140 mm |
| Ανεμιστήρες πλάι (εγκατεστημένοι) | 2x 120 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω (εγκατεστημένος) | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυγείου πίσω | 120 mm |
| Πλάτος | 200 mm |
| Βάθος | 390 mm |
| Ύψος | 449 mm |
| Βάρος | 6.2 kg |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
| Κάλυμμα τροφοδοτικού | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, MicroATX, mini ATX |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: