Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στη χρήση με υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ABS, ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια του. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 2 δίσκους 2.5", ενώ παρέχει 9 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και διαθέτει κουμπί ενεργοποίησης. Υποστηρίζει μεγάλους ανεμιστήρες και ψύκτρες, με μέγιστο ύψος ψύκτη CPU 16.8 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 40 cm.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολύχρωμος |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 9 |
| Κουμπί ενεργοποίησης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.8 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 18 cm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 210 mm x 420 mm x 465 mm |
| Βάρος | 7.7 kg |
| Ανεμιστήρες πλευρικοί εγκατεστημένοι | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πλευρικά | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών στην κορυφή | 120, 240, 360 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: