Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση των εξαρτημάτων τους. Είναι συμβατό με μητρικές ATX, Micro ATX και Mini ATX, προσφέροντας αρκετό χώρο για την εγκατάσταση διαφόρων συσκευών και ψύξεων. Με διαστάσεις 333 mm ύψος, 200 mm πλάτος και 440 mm βάθος, παρέχει αρκετό χώρο για την τοποθέτηση έως και τεσσάρων σκληρών δίσκων 3.5''. Υποστηρίζει την εγκατάσταση δύο ανεμιστήρων προεγκατεστημένων και ενός επιπλέον, ενώ διαθέτει υποδοχές για ήχο, μικρόφωνο, USB 2.0 και USB 3.2. Η παρουσία RGB φωτισμού και πλαϊνού παραθύρου προσδίδει αισθητική που ταιριάζει σε gaming περιβάλλοντα.
| Τύπος | Case |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Gaming | Ναι |
| Ύψος | 333 mm |
| Πλάτος | 200 mm |
| Βάθος | 440 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 310 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 159 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 4 |
| Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες | 2 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων | 1 |
| Θέση Ψυγείου | Μπροστά, Πλάι |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.2 |
| Προθάλαμος | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: