Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος switch | Unmanaged |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Πλήθος θυρών Ethernet RJ-45 | 5 |
| Τύπος θυρών Ethernet RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Υποστήριξη Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 2000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 1 Gbit/s |
| Πρότυπα δικτύωσης | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ταχύτητες δεδομένων Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Υποστήριξη αυτόματης μάθησης διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Υποστήριξη αυτόματης γήρανσης διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Τροφοδοσία | DC-in jack |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Τάση εισόδου DC | 12 V |
| Ρεύμα εισόδου | 0.5 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 2.64 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 85 % |
| Πλάτος | 65.7 mm |
| Βάθος | 93 mm |
| Ύψος | 22.3 mm |
| Βάρος | 140 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: