Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο προβολέας LED προσφέρει εξαιρετική ποιότητα εικόνας με ανάλυση Full HD 1920x1080 και λόγο αντίθεσης 3000:1, ιδανικός για οικιακό κινηματογράφο. Διαθέτει φωτεινότητα 4000 LED lumens και υποστηρίζει αναλογίες εικόνας 16:9 και 4:3, με συμβατότητα οθόνης από 762 έως 2540 mm και απόσταση προβολής 1 έως 5 μέτρα. Ο σχεδιασμός του είναι μαύρος με μεταλλικό και πλαστικό περίβλημα, κατάλληλος για τοποθέτηση σε οροφή ή επιφάνεια γραφείου. Η εστίαση γίνεται χειροκίνητα και υποστηρίζει 16.7 εκατομμύρια χρώματα, ενώ διαθέτει ενσωματωμένη υποστήριξη Bluetooth 5.0 με εμβέλεια 10 μέτρων.
| Τύπος πηγής φωτός | LED |
| Διάρκεια ζωής πηγής φωτός | 30000 h |
| Πλήθος λαμπτήρων | 1 lamp(s) |
| Φωτεινότητα προβολέα | 4000 LED lumens |
| Ανάλυση προβολέα | 1080p (1920x1080) |
| Λόγος αντίθεσης (τυπικός) | 3000:1 |
| Αναλογία διαστάσεων native | 16:9 |
| Υποστηριζόμενες αναλογίες διαστάσεων | 4:3, 16:9 |
| Συμβατότητα μεγέθους οθόνης | 762 - 2540 mm |
| Απόσταση προβολής | 1 - 5 m |
| Πλήθος χρωμάτων | 16.7 million colours |
| Έξοδοι ακουστικών | 1 |
| Bluetooth | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Εμβέλεια Bluetooth | 10 m |
| Τύπος προϊόντος | Standard throw projector |
| Τοποθέτηση | Ceiling, Desktop |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υλικό περιβλήματος | Metal, Plastic |
| Βάρος | 1.16 kg |
| Πλάτος | 205 mm |
| Βάθος | 155 mm |
| Ύψος | 85 mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 42 W |
| Κατανάλωση ισχύος (αναμονή) | 0.22 W |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50-60 Hz |
| Τάση εξόδου προσαρμογέα AC | 12 V |
| Πλήθος θυρών VGA (D-Sub) | 1 |
| Πλήθος θυρών HDMI | 2 |
| Πλήθος θυρών USB 2.0 | 1 |
| Υποστήριξη Mobile High-Definition Link (MHL) | Ναι |
| Ενσωματωμένος αναγνώστης καρτών | Ναι |
| Συμβατές κάρτες μνήμης | MicroSD (TransFlash) |
| Υποστηριζόμενες μορφές βίντεο | AVI, MKV, MP4, VOB, XVID |
| Υποστηριζόμενες μορφές εικόνας | BMP, JPEG |
| Υποστηριζόμενες μορφές ήχου | MP3, WMA |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι |
| Προβολή | Front |
| Εστίαση | Manual |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: