Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο προβολέας LED είναι σχεδιασμένος για οικιακό κινηματογράφο, προσφέροντας φωτεινότητα 250 ANSI lumens και ανάλυση Full HD 1080p (1920x1080). Διαθέτει μία λάμπα LED με διάρκεια ζωής έως 50.000 ώρες, ενώ υποστηρίζει προβολή σε οθόνες μεγέθους από 762 έως 2540 mm και απόσταση προβολής 1 έως 7 μέτρα. Ο προβολέας έχει μεταλλικό και πλαστικό περίβλημα σε μαύρο και λευκό χρώμα και μπορεί να τοποθετηθεί σε οροφή ή επιφάνεια γραφείου. Η εστίαση γίνεται χειροκίνητα και υποστηρίζονται διάφορες μορφές βίντεο, εικόνας και ήχου. Διαθέτει θύρες HDMI, VGA, USB 2.0 και έξοδο ακουστικών, ενώ υποστηρίζει σύνδεση Bluetooth 5.0 με εμβέλεια 10 μέτρων.
| Τύπος φωτεινής πηγής | LED |
| Διάρκεια ζωής φωτεινής πηγής | 50000 h |
| Πλήθος λαμπτήρων | 1 lamp(s) |
| Τύπος προϊόντος | Standard throw projector |
| Τοποθέτηση | Ceiling, Desktop |
| Χρώμα προϊόντος | Black, White |
| Υλικό περιβλήματος | Metal, Plastic |
| Φωτεινότητα προβολέα | 250 ANSI lumens |
| Τεχνολογία προβολής | LED |
| Φυσική ανάλυση | 1080p (1920x1080) |
| Αντίθεση (τυπική) | 1000:1 |
| Συμβατό μέγεθος οθόνης | 762 - 2540 mm |
| Απόσταση προβολής | 1 - 7 m |
| Θύρες VGA (D-Sub) | 1 |
| Θύρες HDMI | 2 |
| Θύρα USB 2.0 | 1 |
| Έξοδοι ακουστικών | 1 |
| Βάρος | 2.05 kg |
| Πλάτος | 250 mm |
| Βάθος | 196 mm |
| Ύψος | 108 mm |
| Τροφοδοσία | AC |
| Τυπική κατανάλωση ισχύος | 5 W |
| Ενσωματωμένος αναγνώστης καρτών | Ναι |
| Συμβατές κάρτες μνήμης | MicroSD (TransFlash) |
| Λειτουργία προβολής | Front |
| Γλώσσες OSD | Simplified Chinese, German, English, French, Italian, Portuguese |
| Αριθμός γλωσσών OSD | 7 |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Τηλεχειριστήριο, AC adapter |
| Εστίαση | Manual |
| Bluetooth | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Εμβέλεια Bluetooth | 10 m |
| Υποστηριζόμενα φορμά βίντεο | AVI, MKV, MP4, VOB, XVID |
| Υποστηριζόμενα φορμά εικόνας | BMP, JPEG |
| Υποστηριζόμενα φορμά ήχου | MP3, WMA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: