Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με ασύρματη σύνδεση RF στα 2.4 GHz. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Το ποντίκι έχει τέσσερα κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ενώ η εργονομική του σχεδίαση είναι αμφιδέξια και το χρώμα του είναι αμμώδες. Λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA, με διάρκεια ζωής έως 18 μήνες, και περιλαμβάνει δέκτη USB Type-C.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήθος κουμπιών | 4 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Αμφιδέξια σχεδίαση | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Αμμώδες |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματικό |
| Χρώμα λέιζερ | Κόκκινο |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Περιλαμβάνεται δέκτης |
| Δέκτης ασύρματης σύνδεσης | USB Type-C |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 11 |
| Τεχνολογία σύνδεσης | RF Wireless |
| Ζώνη συχνότητας | 2.4 GHz |
| Ανθεκτικότητα κουμπιών (εκατομμύρια κλικ) | 3 |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Βάρος | 55 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 100 mm x 58 mm x 35 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 95 % |
| Βάρος συσκευασίας | 132 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 126 mm x 94 mm x 47 mm |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: