Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-C, ενώ το σχήμα του είναι αμφιδέξιο, κατάλληλο για χρήση και από τα δύο χέρια. Το ποντίκι έχει τέσσερα κουμπιά και έναν τροχό κύλισης με κάθετη κατεύθυνση, προσφέροντας ευκολία στην πλοήγηση. Το καλώδιο του έχει μήκος 1,8 μέτρα και το βάρος του είναι 67 γραμμάρια, καθιστώντας το ελαφρύ και εύχρηστο.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 4 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα πλήκτρα |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Μορφή | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Sand |
| Χρώμα επιφάνειας | Μονόχρωμο |
| Χρώμα λέιζερ | Κόκκινο |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, ChromeOS |
| Βάρος | 67 g |
| Σύνδεση | USB Type-C |
| Πιστοποιήσεις | CB, cTUVus, TUV Mark, CE, FCC/IC, BSMI, VCCI, KCC |
| Ανθεκτικότητα πλήκτρων (εκατομμύρια κλικ) | 3 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 95 % |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 100 mm x 58 mm x 35 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 116 g |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: