Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο υπολογιστής διαθέτει επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 265KF με συχνότητα 3,5 GHz, προσφέροντας υψηλή απόδοση για απαιτητικές εργασίες και multitasking. Εξοπλισμένος με 64 GB μνήμης RAM τύπου DDR5, εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία. Ο σκληρός δίσκος είναι SSD χωρητικότητας 2000 GB, προσφέροντας γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα και αξιόπιστη αποθήκευση. Η κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti είναι ιδανική για gaming σε ανάλυση 1440p και αρχικό 4K, ενώ το tower σε γκρι χρώμα ολοκληρώνει το σύστημα.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 265KF |
| Συχνότητα | 3,5 GHz |
| Μνήμη RAM | 64 GB DDR5 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5; SDRAM |
| Σκληρός Δίσκος | 2000 GB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κουτί | Tower |
| Προτεινόμενη Χρήση | Performance |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | SSD |
| Μοντέλο Nvidia | GeForce RTX 5070 Ti |
| Μέγεθος Κουτιού | Όχι (Tower) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: