Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για καθολική χρήση, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό με δυνατότητα λειτουργίας σε κάθε επιφάνεια. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω Bluetooth και USB Type-C, ενώ διαθέτει πέντε πλήκτρα, εκ των οποίων κάποια είναι προγραμματιζόμενα. Η μπαταρία του είναι ενσωματωμένη, επαναφορτιζόμενη και προσφέρει έως 504 ώρες αυτονομίας με χρόνο φόρτισης 1.5 ώρας. Το ποντίκι έχει μαύρο μονοχρωματικό χρώμα και αμφιδέξια μορφή, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση από δεξιόχειρες και αριστερόχειρες.
| Σκοπός | Universal |
| Τύπος σύνδεσης | Bluetooth + USB Type-C |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος ροδέλας | Wheel |
| Αριθμός ροδελών | 1 |
| Αριθμός πλήκτρων | 5 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Προσαρμογή ανάλυσης κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Δέκτης | Ναι |
| Δέκτης ασύρματης σύνδεσης | USB Type-C |
| Λειτουργεί σε κάθε επιφάνεια | Ναι |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Ναι |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες/Καλώδιο |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Τύπος μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Θύρα φόρτισης USB Type-C | Ναι |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη) | 504 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 1.5 ώρες |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 0.75 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 95 % |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 59 mm |
| Ύψος | 34 mm |
| Βάρος | 75 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: