Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για χρήση με δύο χέρια, προσφέροντας άνεση και ευκολία στην καθημερινή χρήση. Με τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης laser και ανάλυση 1600 dpi, εξασφαλίζει ακριβή και ομαλή λειτουργία σε διάφορες επιφάνειες. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB ασύρματου δέκτη 2.4 GHz, ενώ το μέγεθός του είναι τυπικό, με βάρος 80 γραμμάρια, καθιστώντας το ελαφρύ και φορητό.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Σχεδιασμός | και για δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB ασύρματος δέκτης |
| Τεχνολογία Κίνησης | Laser |
| Ανάλυση | 1600 dpi |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Βάρος | 80 g |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη 2.4 GHz |
| Πλάτος | 6.4 cm |
| Βάθος | 11.3 cm |
| Ύψος | 3.4 cm |
| Ενσωματωμένα Αξεσουάρ | 2 AA μπαταρίες |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 20% - 95% |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: