Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα γραφικών NVIDIA RTX A400 είναι μια επαγγελματική λύση σχεδιασμένη για απαιτητικές εφαρμογές όπως machine learning και rendering. Διαθέτει 4 GB μνήμης GDDR6, υποστηρίζει ανάλυση έως 7680 x 4320 στα 120 Hz και μπορεί να συνδεθεί με έως 4 οθόνες μέσω 4 Mini DisplayPort. Η κάρτα χρησιμοποιεί την τεχνολογία GPU NVIDIA Ampere και διαθέτει 768 CUDA cores, προσφέροντας ισχυρή απόδοση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα. Η σύνδεση γίνεται μέσω PCI Express 4.0 x8, ενώ το μέγεθος της κάρτας είναι compact με διαστάσεις 16.415 cm βάθος και 10.486 cm ύψος, ιδανική για συστήματα με περιορισμένο χώρο.
| Τύπος Συσκευής | Κάρτα γραφικών |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Μοντέλο Chipset | RTX A400 |
| Μνήμη | 4 GB GDDR6 |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 SDRAM |
| CUDA Cores | 768 |
| Τύπος Χρήσης | Επαγγελματική |
| Χρήση | Machine Learning, Rendering |
| Τεχνολογία GPU | NVIDIA Ampere |
| Υποστήριξη RGB Φωτισμού | Όχι |
| OverClock (OC) | Όχι |
| Low Profile | Ναι |
| Παθητική Ψύξη | Ναι |
| Υδρόψυξη | Όχι |
| Υποστήριξη eGPU | Όχι |
| LHR (Lite Hash Rate) | Όχι |
| Διασύνδεση | PCI Express 4.0 x8 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680 x 4320 στα 120 Hz |
| Μέγιστος Αριθμός Οθονών | 4 |
| Θύρες | 4 x Mini DisplayPort |
| Εύρος Ζώνης Μνήμης | 96 GBps |
| Κατανάλωση Ισχύος | 66 Watt |
| Βάρος | 250 g |
| Διαστάσεις (Βάθος x Ύψος) | 16.415 cm x 10.486 cm |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Microsoft Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 5 - 85% |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 93 °C |
| Υποστηριζόμενα Πρότυπα | UL, FCC, BSMI, KC, VCCI, UKCA, CB, RCM |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: