Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Επεξεργαστής (CPU) | AMD Ryzen 5-7535HS |
| Οθόνη | 16" IPS Panel FHD+ |
| Μνήμη RAM | 16GB DDR5 |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon 660M |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD |
| Μέσα Ανάγνωσης | Card Reader |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, HDMI, USB 3.2, USB-C |
| Δίκτυο | Wi-Fi 6E |
| Λογισμικό | Χωρίς Λειτουργικό |
| Βάρος | 1,7 kg |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: