Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με το αμφιδέξιο σχήμα του και το μονόχρωμο γκρι χρώμα. Διαθέτει τεχνολογία οπτικής ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Η σύνδεση γίνεται μέσω Bluetooth 5.0, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή. Το ποντίκι λειτουργεί με μία μπαταρία AA αλκαλικής τεχνολογίας, που προσφέρει διάρκεια ζωής έως 12 μήνες. Είναι συμβατό με διάφορες εκδόσεις των Windows 10 και διαθέτει τρία κουμπιά με τύπο πατημάτων. Η συσκευασία περιλαμβάνει μπαταρίες και οδηγό χρήσης.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Διασύνδεση συσκευής | Bluetooth |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ρόδα |
| Πλήθος κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Σχήμα | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 12 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Πλάτος | 107 mm |
| Βάθος | 58 mm |
| Ύψος | 29 mm |
| Βάρος | 61 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: