Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο επεξεργαστής Intel Core i5 13420H της 13ης γενιάς Raptor Lake προσφέρει ισορροπία απόδοσης και τιμής, ιδανικός για multitasking, επαγγελματική χρήση και ελαφρύ gaming. Διαθέτει μνήμη RAM τύπου DDR5 με μέγεθος 16 GB, που εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία, ενώ ο αποθηκευτικός χώρος SSD 512 GB προσφέρει ταχύτατη πρόσβαση στα δεδομένα και γρήγορο boot. Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel UHD Graphics καλύπτει βασικές ανάγκες όπως επεξεργασία κειμένου, video streaming και απλές εφαρμογές, χωρίς να προορίζεται για απαιτητικό gaming.
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 13420H |
| Γενιά | Raptor Lake (13th Gen) |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 512 GB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μέγεθος Θήκης | SFF |
| Προτεινόμενη Χρήση | Performance |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Ηχεία | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Συχνότητα Επεξεργαστή | 3,5 GHz |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Χρήση SSD | Flash μνήμη για γρήγορη πρόσβαση και boot |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | Καλύπτει βασικές ανάγκες, όχι για gaming |
| Λειτουργικό Σύστημα | Χωρίς προεγκατεστημένο λειτουργικό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: