Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Lenovo ThinkPad είναι ένα ελαφρύ και ισχυρό notebook με οθόνη 16 ιντσών IPS και ανάλυση WUXGA 1920x1200. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 255U με συχνότητα 2 GHz, 32 GB DDR5 RAM και αποθηκευτικό χώρο SSD 1024 GB. Υποστηρίζει Wi-Fi 6E και έχει πλήθος συνδέσεων όπως Ethernet, HDMI 2.1, USB 3.2 και USB-C. Είναι ιδανικό για επαγγελματική χρήση και multitasking, προσφέροντας άνεση και αξιοπιστία.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 255U |
| Συχνότητα | 2 GHz |
| Γενιά | Arrow Lake |
| Οθόνη | 16 " |
| Ανάλυση | 1920x1200 (WUXGA) |
| Τύπος Panel | IPS |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 1024 GB SSD |
| Βάρος | 1,98 kg |
| Τύπος | Notebook |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Σειρά | Lenovo ThinkPad |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Graphics |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Apps Recommendations | Figma, Rhino 3D |
| Συνδέσεις | Ethernet, HDMI, USB 3.2, USB-C |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| OLED | Όχι |
| Χαμηλή Κατανάλωση | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | SSD |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: