Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης και ανάλυση 2400 DPI. Διαθέτει τέσσερα κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ενώ υποστηρίζει προσαρμογή της ανάλυσης κίνησης. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω RF ασύρματης τεχνολογίας στα 2.4 GHz με δέκτη USB Type-C. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό για χρήση και με τα δύο χέρια και είναι μαύρο χρώμα. Λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA, με διάρκεια ζωής έως 18 μήνες, και είναι συμβατό με Windows 10 και ChromeOS.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος τροχού κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κάθετη |
| Αριθμός κουμπιών | 4 |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Σύνδεση δέκτη | USB Type-C |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - δέκτης | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - μπαταρίες | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - οδηγός χρήστη | Ναι |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 18 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, ChromeOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 95 % |
| Βάρος | 55 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 100 mm x 58 mm x 35 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 132 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 126 mm x 94 mm x 47 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: