Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το notebook προσφέρει ισορροπία μεταξύ απόδοσης και φορητότητας, ιδανικό για καθημερινή χρήση και εργασίες γραφείου. Διαθέτει οθόνη αφής OLED 14 ιντσών με ανάλυση 1920x1200 (WUXGA) και ρυθμό ανανέωσης 60 Hz, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και καθαρή εικόνα. Ενσωματώνει επεξεργαστή AMD Ryzen AI 300 Series 5 340 με συχνότητα 2 GHz και 16 GB DDR5 SDRAM, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία και multitasking. Ο αποθηκευτικός χώρος είναι SSD 512 GB, που προσφέρει γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα. Το laptop είναι 2 in 1 Convertible, με βάρος 1,38 kg και πράσινο χρώμα, ενώ διαθέτει πληκτρολόγιο US και υποστήριξη Wi-Fi 7 και Bluetooth.
| Τύπος | Notebook |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Βάρος | 1,38 kg |
| Τύπος | 2 in 1 Convertible |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Πληκτρολόγιο | Αγγλικά US |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 300 Series 5 340 |
| Συχνότητα Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Γενιά Επεξεργαστή | Zen 5 |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 SDRAM |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Σκληρός Δίσκος | 512 GB SSD |
| Οθόνη | 14 " OLED |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Σύνδεση | HDMI 2.1, USB 2.0, USB-C |
| Wi-Fi / Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: