Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το laptop διαθέτει επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 255H, ο οποίος προσφέρει υψηλή απόδοση με συχνότητα 1,5 GHz, ιδανική για multitasking και απαιτητικές εφαρμογές. Η οθόνη 14 ιντσών είναι OLED με ανάλυση 2880x1800 και ρυθμό ανανέωσης 120 Hz, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και ομαλή εικόνα. Η μνήμη RAM DDR5 των 32 GB εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία, ενώ ο αποθηκευτικός χώρος SSD 1000 GB προσφέρει άφθονο χώρο και ταχύτητα στην αποθήκευση δεδομένων. Υποστηρίζεται Wi-Fi 7 και διαθέτει θύρες Thunderbolt 4 και HDMI 2.1 για ευέλικτη συνδεσιμότητα.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 255H |
| Συχνότητα | 1,5 GHz |
| Οθόνη | 14 " |
| Ανάλυση | 2880x1800 |
| Τύπος Panel | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Μνήμη RAM | 32 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 1000 GB SSD |
| Βάρος | 1,219 kg |
| Τύπος | Notebook |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Γενιά Επεξεργαστή | Arrow Lake |
| Γραφικά | Intel Arc Graphics 140T |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Thunderbolt | Thunderbolt 4 |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Card Reader | Ναι |
| Apps Recommendations | Figma, Rhino 3D |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: