Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει 6 κουμπιά, εκ των οποίων τα 3 είναι πλευρικά, προσφέροντας επιπλέον λειτουργικότητα και ευκολία στη χρήση. Η τεχνολογία αισθητήρα είναι optical με ανάλυση 2400 DPI, που εξασφαλίζει καλή ακρίβεια και ομαλή κίνηση. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος (standard) και είναι σχεδιασμένο για χρήση και στα δύο χέρια. Επιπλέον, διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό που ακολουθεί τη φυσική κλίση του καρπού και της παλάμης, μειώνοντας την κόπωση κατά τη διάρκεια της πολύωρης χρήσης. Το βάρος του είναι 100 γραμμάρια και συνδέεται μέσω USB, ενώ υποστηρίζει και Bluetooth έκδοσης 5.0.
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 2400 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Εργονομικό | Ναι |
| Trackball | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 100 gr |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Σύνδεση | USB |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Μήκος | 129 mm |
| Πλάτος | 72 mm |
| Ύψος | 44 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: