Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο unmanaged switch προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη δικτύωση με 8 θύρες Gigabit Ethernet, ιδανικός για μικρά γραφεία ή οικιακή χρήση. Διαθέτει LED ενδείξεις για δραστηριότητα, σύνδεση και τροφοδοσία, ενώ μπορεί να τοποθετηθεί εύκολα στον τοίχο. Υποστηρίζει λειτουργίες όπως store-and-forward και jumbo frames, εξασφαλίζοντας ομαλή μετάδοση δεδομένων με υψηλή απόδοση και χαμηλή καθυστέρηση.
| Τύπος switch | Unmanaged |
| Πλήθος θυρών Ethernet RJ-45 | 8 |
| Τύπος θυρών Ethernet RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Κόκκινο |
| LED ενδείξεις | Δραστηριότητα, Σύνδεση, Τροφοδοσία |
| Τοποθέτηση σε τοίχο | Ναι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 8192 εγγραφές |
| Χωρητικότητα switching | 16 Gbit/s |
| Υποστήριξη store-and-forward | Ναι |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, 9000 bytes |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων (1 Gbps) | 1.488.000 pps |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων (100 Mbps) | 148.000 pps |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων (10 Mbps) | 14.880 pps |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Τεχνολογία καλωδίωσης Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Λειτουργία full duplex | Ναι |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Auto-negotiation | Ναι |
| Τροφοδοσία | DC-in jack |
| Τυπική κατανάλωση ισχύος | 3 W |
| Είσοδος ρεύματος | 1 A |
| Βάρος | 135 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 149.5 mm x 89 mm x 27 mm |
| Flash memory | 1024 MB |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, FCC |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: