Το Micro Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για υπολογιστές με μικρό μέγεθος, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες τύπου ITX και Micro ATX. Διαθέτει κομψό μαύρο χρώμα και προσφέρει αρκετό χώρο για την εγκατάσταση βασικών εξαρτημάτων, όπως σκληρούς δίσκους και ψύκτρες, ενώ είναι ιδανικό για gaming συστήματα. Η κατασκευή του είναι πρακτική και επιτρέπει την εύκολη τοποθέτηση των εξαρτημάτων.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ITX, Micro ATX |
| Ύψος | 443 mm |
| Πλάτος | 194 mm |
| Βάθος | 321,5 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 415 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 165 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 1 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 2 |
| Πίσω Θέση Ανεμιστήρα | 1 |
| Πλαϊνές Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Επάνω Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Μπροστινές Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Θέση Ψυγείου | Επάνω, Πλάι |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB 3.1 |
| Ραφιέρα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Gaming | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: