Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο σχεδιασμό σε μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 6 θέσεις για δίσκους 2.5". Η φωτιστική του εγκατάσταση είναι πολύχρωμη και βρίσκεται στους ανεμιστήρες του κουτιού. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων, κουμπί επανεκκίνησης και ενεργοποίησης. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 18,1 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 39,2 cm. Το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού είναι 22 cm. Στον τομέα της ψύξης, διαθέτει 2 ανεμιστήρες 160 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 140 mm πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων και ραδιερών σε διάφορα μεγέθη. Οι διαστάσεις του κουτιού είναι 235 mm πλάτος, 480,9 mm βάθος και 491,7 mm ύψος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.1 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 39.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 160 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140, 160 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών μπροστά | 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών κάτω | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών επάνω | 240, 280, 360 mm |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Ύπαρξη audio input | Ναι |
| Ύπαρξη audio output | Ναι |
| Πλάτος | 235 mm |
| Βάθος | 480.9 mm |
| Ύψος | 491.7 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: