Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει στιβαρή κατασκευή από ατσάλι και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο και διαφανές λευκό σχεδιασμό. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 4 για 2.5" SSD, ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης. Η ψύξη είναι εξαιρετικά ευέλικτη με 2 προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 160 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 140 mm πίσω, καθώς και υποστήριξη για έως 3 ανεμιστήρες στο μπροστινό και πάνω μέρος. Υποστηρίζει μεγάλους ψύκτες CPU έως 18.1 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 39.2 cm. Το κουτί διαθέτει πολύχρωμο φωτισμό στα ανεμιστηράκια, φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καθαρή εμφάνιση και λειτουργικότητα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Ατσάλι, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Διαφανές, Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 18.1 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 39.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 160 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140, 160 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στο πάνω μέρος | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων στο πάνω μέρος | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυγείου κάτω | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 240, 280, 360 mm |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ύψος | 491.7 mm |
| Πλάτος | 235 mm |
| Βάθος | 480.9 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Υποδοχές ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: