Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή συνδυάζει στιβαρή κατασκευή από ατσάλι, γυαλί και ξύλο, προσφέροντας μοντέρνο και κομψό σχεδιασμό σε λευκό και ξύλινο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες μεγέθους ATX, EATX και SSI EEB, ενώ διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση και επεκτάσεις. Είναι εξοπλισμένο με φίλτρο κατά της σκόνης και προσφέρει ευελιξία στην ψύξη με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και ψυκτρών. Ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις, παρέχει άνετο χώρο για μεγάλες κάρτες γραφικών και ψύκτρες CPU.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Ατσάλι, Γυαλί, Ξύλο |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό, Ξύλο |
| Συμβατές μητρικές | ATX, EATX, SSI EEB |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 5.25" | 0 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστήριξη HDD | 3.5" |
| Υποστήριξη SSD | 2.5" |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 22 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140, 170 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων επάνω | 240, 280, 360 mm |
| Πλάτος | 238 mm |
| Βάθος | 482 mm |
| Ύψος | 503 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: