Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί συνδυάζει στιβαρή κατασκευή από ατσάλι, γυαλί και ξύλο, προσφέροντας κομψότητα και ανθεκτικότητα. Είναι σχεδιασμένο για υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX, EATX και SSI EEB, με αρκετούς χώρους για αποθήκευση και ψύξη. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, υποδοχές USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και υποδοχή combo για ακουστικά και μικρόφωνο. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 18 cm, ενώ η μέγιστη υποστήριξη για κάρτα γραφικών φτάνει τα 38 cm, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικά συστήματα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Ατσάλι, Γυαλί, Ξύλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Ξύλο |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, SSI EEB |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Υποδοχή combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Ποσότητα θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ποσότητα θυρών USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Αριθμός 3.5" θέσεων | 1 |
| Αριθμός 5.25" θέσεων | 0 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140, 170 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 240, 280, 360 mm |
| Πλάτος | 238 mm |
| Βάθος | 482 mm |
| Ύψος | 503 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: