Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει κομψό λευκό χρώμα και κατασκευή από αλουμίνιο, SGCC και tempered glass, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνα εμφάνιση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 4 θέσεις για 3.5" δίσκους και 8 θέσεις επέκτασης. Το κουτί περιλαμβάνει παράθυρο στο πλάι, φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καθαρή εγκατάσταση. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 140 mm μπροστά και 1 πίσω, με μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 18.7 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 43.5 cm. Παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και υποδοχές ήχου για εισόδους και εξόδους.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Aluminium, SGCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 43.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Κλουβί HDD/SSD combo | Ναι |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 200 - 1800 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 83.5 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 2.3 mmH2O |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων στην κορυφή | 360, 420 mm |
| Πλάτος | 238 mm |
| Βάθος | 526 mm |
| Ύψος | 523 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: