Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο, ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι μαύρου χρώματος και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι με φωτισμό RGB σε μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα, ενώ υποστηρίζει πολλαπλές θέσεις για δίσκους και ανεμιστήρες, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική ψύξη και ευελιξία στην αποθήκευση.
| Τύπος | PC Tower |
| Υλικό | Aluminium, Steel, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 8 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 46 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Θέση combo HDD/SSD | Ναι |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλευρικά | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλευρικά | 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 240, 280, 360, 420 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 304 mm x 522 mm x 531.9 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: