Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mounting Kit είναι ένα αξεσουάρ σχεδιασμένο για επίπεδες οθόνες, κατασκευασμένο από πλαστικό και ατσάλι, προσφέροντας ανθεκτικότητα και σταθερότητα. Διατίθεται σε μαύρο και λευκό χρώμα, και είναι κατάλληλο για τοποθέτηση σε τοίχο, υποστηρίζοντας οθόνες μεγέθους έως 49 ίντσες και βάρους έως 20 κιλά. Η συμβατότητα με πρότυπα VESA 100 x 100 mm και 75 x 75 mm εξασφαλίζει ευκολία στην εγκατάσταση και σταθερή στήριξη της οθόνης.
| Τύπος | Mounting Kit |
| Υλικό | Plastic; Steel |
| Χρώμα | Black; White |
| Τοποθέτηση | Τοίχος |
| Τύπος (τεχνικά) | Flatscreen Accessory |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 49 " |
| Μέγιστο φορτίο | 20 kg |
| Vesa Mount | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 5.459 kg |
| Πλήθος οθονών | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: