Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει τέσσερα κουμπιά, προσφέροντας ευελιξία και λειτουργικότητα για καθημερινή χρήση. Η οπτική αισθητήρα του εξασφαλίζει καλή ακρίβεια, ενώ η ανάλυση των 1600 DPI επιτρέπει ακριβή και γρήγορη κίνηση του δείκτη στην οθόνη. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και είναι σχεδιασμένο για να ακολουθεί την φυσική κλίση του καρπού και της παλάμης, μειώνοντας την καταπόνηση κατά τη χρήση. Επιπλέον, υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB και Bluetooth 4.0, προσφέροντας ευελιξία στη σύνδεση με διάφορες συσκευές.
| Κουμπιά | 4 κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Trackball | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 74 gr |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Bluetooth Version | 4.0 |
| Μήκος | 100 mm |
| Πλάτος | 60 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: