Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα με το κλασικό του μέγεθος και το συμμετρικό του σχήμα, κατάλληλο για χρήση και με τα δύο χέρια. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, που εξασφαλίζει ακριβή και ομαλή λειτουργία. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-A, ενώ το καλώδιο του έχει μήκος 1,8 μέτρα, προσφέροντας ευκολία στη χρήση. Το ποντίκι έχει τρία κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ιδανικό για καθημερινή χρήση σε διάφορες εφαρμογές.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος τροχού κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Προτεινόμενη χρήση | Universal |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Ναι |
| Υποστηριζόμενα άλλα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Πλάτος | 61.7 mm |
| Βάθος | 38.4 mm |
| Ύψος | 113 mm |
| Βάρος | 85 g |
| Πλάτος συσκευασίας | 42 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 87 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 132 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 116 g |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 τεμ. |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: