Το σετ πληκτρολογίου και ποντικιού προσφέρει ασύρματη λειτουργία με τεχνολογία 2.4 GHz, επιτρέποντας απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Το πληκτρολόγιο διαθέτει 12 πλήκτρα γρήγορης πρόσβασης για λειτουργίες όπως σίγαση, αναπαραγωγή/παύση και παράλειψη κομματιών, ενώ το ποντίκι είναι οπτικό με 3 κουμπιά και ροδέλα κύλισης. Το σετ είναι ανθεκτικό σε πιτσιλιές και διαθέτει αυτόματη λειτουργία ύπνου για εξοικονόμηση ενέργειας. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB ασύρματου δέκτη και το πληκτρολόγιο έχει διάταξη US International. Το χρώμα του σετ είναι μαύρο με μπλε λεπτομέρειες και περιλαμβάνει μπαταρίες τύπου AAA.
| Τύπος Συσκευής | Σετ πληκτρολογίου και ποντικιού |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Ασύρματος Δέκτης | USB wireless receiver |
| Τύπος | Ασύρματο |
| Πλήκτρα Γρήγορης Πρόσβασης | 12 |
| Λειτουργίες Πλήκτρων Γρήγορης Πρόσβασης | Mute, play/pause, skip tracks |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | US International |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Μπαταρία AA |
| Τύπος Ποντικιού | Οπτικό |
| Αριθμός Κουμπιών Ποντικιού | 3 |
| Χαρακτηριστικά Ποντικιού | Ροδέλα κύλισης, on/off power switch, battery indicator, auto sleep mode, Logitech Advanced Optical Tracking |
| Διαστάσεις Πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 44.72 cm x 18.67 cm x 2.14 cm |
| Βάρος Πληκτρολογίου | 603 g |
| Διαστάσεις Ποντικιού (ΠxΒxΥ) | 6.79 cm x 10.54 cm x 3.84 cm |
| Βάρος Ποντικιού | 86.4 g |
| Τύπος Μπαταρίας | AAA type |
| Αριθμός Εγκατεστημένων Μπαταριών | 2 |
| Απαιτούμενος Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Alkaline |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Google Chrome OS, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: