Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το trackball ποντίκι Logitech προσφέρει εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες χρήστες με χρώμα γραφίτη και βάρος 145 γραμμάρια. Διαθέτει οπτική ανίχνευση κίνησης με ανάλυση έως 4000 dpi και πέντε κουμπιά για εύκολη χρήση. Η σύνδεσή του είναι ασύρματη μέσω Bluetooth ή με τον ειδικό δέκτη USB Logi Bolt, με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Περιλαμβάνει ροδέλα κύλισης και τεχνολογία Easy-Switch για γρήγορη εναλλαγή μεταξύ συσκευών.
| Τύπος Συσκευής | Trackball |
| Προσανατολισμός | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Βάρος | 145 g |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Ασύρματος Δέκτης | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Optical |
| Ανάλυση Κίνησης | 4000 dpi |
| Εύρος Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 10 cm x 4.8 cm x 13.4 cm |
| Τροφοδοσία | 1 μπαταρία AA |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης, Thumb Control, Easy-Switch technology |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Windows 10 ή νεότερο, Apple macOS 10.14 ή νεότερο, Linux, Google Chrome OS, Apple iPadOS 13.4 ή νεότερο |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: