Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο G515 TKL είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας μηχανικούς διακόπτες Logitech GL Tactile που εξασφαλίζουν άμεση και ακριβή απόκριση. Διαθέτει RGB LED πολύχρωμο φωτισμό που μπορεί να ρυθμιστεί ανάλογα με τις προτιμήσεις του χρήστη, ενώ το tenkeyless (80-87%) μέγεθος του εξοικονομεί χώρο χωρίς να θυσιάζει τη λειτουργικότητα. Η κατασκευή του περιλαμβάνει διπλά καλυμμένα πλήκτρα από PBT υλικό, με χαμηλό προφίλ και απόσταση διαδρομής πλήκτρου 3.2 mm, ιδανικά για γρήγορο και άνετο πάτημα. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB με μήκος 1.8 μέτρα και υποδοχή USB Type-C για φόρτιση και δεδομένα.
| Προτεινόμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Τύπος διακόπτη πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακόπτη πλήκτρων | Logitech GL Tactile |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Μορφή πληκτρολογίου | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Υλικό πλήκτρων | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα συντόμευσης | Ναι |
| Πλήκτρα πολυμέσων | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | USB |
| Πηγή φόρτισης | USB Type-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματική |
| Περιλαμβάνεται ποντίκι | Όχι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | RGB LED |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Ρυθμιζόμενος φωτισμός | Ναι |
| Στυλ πληκτρολογίου | Straight |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Βάρος πληκτρολογίου | 840 g |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 150 x 368 x 22 mm |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 3.2 mm |
| Δύναμη ενεργοποίησης | 45 g |
| Σημείο ενεργοποίησης | 1.3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: