Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο G915 X LIGHTSPEED είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας υψηλή απόδοση με μηχανικούς διακόπτες Logitech GL Tactile. Διαθέτει πλήρες μέγεθος (100%) με αριθμητικό πληκτρολόγιο και διπλά καλυμμένα πλήκτρα από υλικό PBT, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και άνεση στη χρήση. Υποστηρίζει ενσύρματη και ασύρματη σύνδεση μέσω USB, RF Wireless και Bluetooth, ενώ διαθέτει πολύχρωμο LED backlight για gaming αισθητική. Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας φτάνει τις 36 ώρες με φόρτιση μέσω USB Type-C. Το πληκτρολόγιο είναι συμβατό με Windows 10, 11, Mac OS X και κινητά Android και iOS.
| Προτεινόμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired & Wireless |
| Διασύνδεση συσκευής | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Τύπος διακόπτη πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακόπτη πλήκτρων | Logitech GL Tactile |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Μέγεθος πληκτρολογίου | Full-size (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Υλικό πλήκτρων | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 3.2 mm |
| Δύναμη ενεργοποίησης | 45 g |
| Σημείο ενεργοποίησης | 1.3 mm |
| Backlight | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | LED |
| Χρώμα φωτισμού | Multicolour |
| Στυλ πληκτρολογίου | Straight |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | G915 X LIGHTSPEED gaming keyboard, LIGHTSPEED USB receiver, USB extender, USB-C data/charging cable, User documentation |
| Περιλαμβάνεται δέκτης | Ναι |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB Type-A |
| Περιλαμβανόμενα καλώδια | USB Type-C |
| Περιλαμβανόμενοι αντάπτορες | USB |
| USB connector type | USB Type-A |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Αποσπώμενο καλώδιο | Ναι |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρία |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium Polymer (LiPo) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη) | 36 h |
| Πηγή φόρτισης | USB Type-C |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan έως Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά κινητών | Android 4.3, iOS 10.0 |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 150 x 475 x 22.6 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 1.08 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: