Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming με μηχανικούς διακόπτες Logitech GX Blue, προσφέροντας αίσθηση tactile και clicky που βελτιώνει την εμπειρία χρήσης. Διαθέτει RGB LED φωτισμό, είναι tenkeyless (χωρίς αριθμητικό πληκτρολόγιο) και έχει διάταξη QWERTY με US International γλώσσα. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB, το οποίο είναι αποσπώμενο και αναδιπλούμενο, με μήκος 1.8 μέτρα. Το πληκτρολόγιο έχει διαστάσεις 360.5 x 153 x 34.3 mm και είναι μαύρο χρώμα.
| Συνιστώμενη χρήση | Gaming |
| Τύπος διακόπτη πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακόπτη πλήκτρων | Logitech GX Blue |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Μορφή πληκτρολογίου | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Αριθμός προγραμματιζόμενων (macro) πλήκτρων | 12 |
| Φωτισμός πλήκτρων | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | RGB LED |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Σύνδεση | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Αποσπώμενο καλώδιο | Ναι |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Ναι |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 3.7 mm |
| Δύναμη ενεργοποίησης | 50 g |
| Μέγιστος χρόνος απόκρισης πλήκτρου | 1 ms |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 360.5 x 153 x 34.3 mm |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: