Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα 44000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, επιτρέποντας ακριβείς κινήσεις ακόμα και με μικρές μετακινήσεις. Διαθέτει 8 προγραμματιζόμενα κουμπιά για ευκολία στη χρήση και προσαρμογή, καθώς και ρυθμιζόμενη ροδέλα για καλύτερο έλεγχο. Το RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων προσθέτει μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα, ενώ το βάρος των 80 γραμμαρίων το καθιστά ελαφρύ και άνετο στη χρήση. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF 2.4GHz, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 44000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Ρυθμιζόμενη Ρόδα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 8 |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Βάρος | 80 gr |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 63,5 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: